Sayfa Yükleniyor

Davet

...

Davet

Davet

MERHABA
Sevgili Yarasever Dostlarım, Kardeşlerim, Evlatlarım,

Uzun bir COVİD-19 salgın arasından sonra tekrar buluşup görüşebilmenin mutluluğunu yaşayacağım ulusal kongremize sizleri davet edebilmenin heyecanıyla yazıyorum inanın.
Yeni Yönetim Kurulumuz, daha önceki kongrelerimizde hiç üstlenmediğim kongre başkanlığı görevini kabul etmemi benden rica ettiler. Bu davetlerinden çok mutlu oldum. Huzurunuzda onlara çok teşekkür ediyorum.

Üç kurucusundan birisi olma onurunu hep taşıdığım Derneğimizi sizlerin katkılarıyla, Balkanlar’da ve Avrupa’da önemli yerlere taşıdık. Sonsuz katkılarınızın bu önemli kongremizde de artarak devam edeceği umuduyla, sizleri 16-19 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya-Gloria Otel Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz 15. Ulusal 3. Uluslararası Kongremize yürekten davet ediyorum.

Yarayı yine her yönüyle irdeleyeceğimiz ve farklı ülkelerden çok sayıda yabancı konuşmacılar ile uluslararası olarak düzenleyeceğimiz kongremize bildirileriniz ve ilginç vaka sunumlarıyla desteklerinizi bekliyorum. Sizlerin katkıları ile çok güzel bir kongre olacak.

İnanın çok özleştik. Antalya’da buluşmak üzere hoşçakalın.

Prof.Dr. Ali Barutçu
15. Ulusal 3. Uluslararası Yara Kongresi Başkanı

Top